رایگان از ما بپرسید

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان
نحوه حصول اطمینان از کیفیت محصولات ستاره پلیمر گلپایگان؟

ا توجه به استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، با بهره گیری از کادر حرفه ای در زمینه تولید و کنترل کیفیت مداوم محصولات، محصول خریداری شده توسط شما مورد تائید تمامی استاندارد های مرتبط ملی و بین المللی می باشد. شما می توانید تولیدات شرکت ستاره پلیمر گلپایگان را به هریک از آزمایشگاه های فعال و معتبر پلیمری (مورد تائید مقامات نظارتی در زمینه کیفیت) جهت انجام آزمایشات مرتبط ارسال نمائید.

ضمنا شما می توانید با مراجعه به وبسایت رسمی اداره کل استاندارد به آدرس http://isom.isiri.gov.ir/parvaneh و وارد کردن شماره استاندارد درج شده روی محصولات، یا مراجعه به وبسایت مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی به آدرس https://www.bhrc.ac.ir/Certificate و جستجوی نام شرکت یا شماره گواهینامه فنی، از آخرین وضعیت تائیدیه های استاندارد ما مطلع گردید.

شرایط فروش و دریافت آخرین لیست قیمت محصولات به چه صورت می باشد؟

با توجه به وابستگی شرایط تولید و فروش محصولات به نوسانات قیمت در بازار پلیمر؛ جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی شرایط فروش یا دریافت آخرین لیست قیمت محصولات از طریق ارسال ایمیل، تلگرام یا تماس مستقیم با شماره های فروش شرکت، با کارشناسان ما در تماس باشید.

چطور ثبت سفارش خرید کنم؟
ثبت سفارش محصولات شرکت ستاره پلیمر گلپایگان از طریق روش های زیر امکان پذیر است:

۱. تماس مستقیم با شماره های فروش دفتر کارخانه

۲. ارسال لیست سفارش محصولات به شماره تلگرام یا ایمیل شرکت

۳. ثبت سفارش از طریق فرم موجود در سایت

مراحل اخذ نمایندگی رسمی فروش محصولات
۱. تماس با دفتر مرکزی یا ارسال فرم درخواست اخذ نمایندگی رسمی فروش محصولات

۲. مطالعه شرایط اخذ نمایندگی (توسط کارشناسان ما برای شما ارسال خواهد شد)

۳. تحویل مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی فروش (در صورت تائید صلاحیت اخذ نمایندگی توسط کارشناس مربوطه)

۴. عقد قرارداد و آغاز همکاری

نیاز به مشاوره تخصصی دارم
در صورت نیاز به مشاوره فنی در خصوص محصولات، تیم فنی و تکنیسین های آزمایشگاهی ما با اتکا به پشتوانه علمی و  با توجه به آخرین تغییرات استاندارد های ملی و بین المللی آماده ارائه مشاوره رایگان به شما می باشند.
 

از ما بپرسید

فرم تماس سریع