×

روش های ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات

1 تکمیل و ارسال فرم ثبت انتقادات و پیشنهادات.
2 تماس مستقیم با دفتر کارخانه
3 ارسال نامه به کارتابل مدیریت

مجموعه ما با توجه به اهميت اصل مشتری مداری، وظيفه خود می داند در اسرع وقت و با دقت، تمامی نظرات ارزشمند شما را پیگیری نماید

ساعات کاری ما

روز های شنبه تا چهارشنبه 8/30 تا 16/30
پنجشنبه ها 8/30 تا 13/30
در روز های تعطیل هم میتوانید از طریق سایت با ما در تماس باشید !

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

تاسیس، خط مشی ستاره پلیمر گلپایگان

شرکت ستاره پلیمر گلپایگان در راستای سیاسیت کلی خود مبنی بر تولید و ارائه بالاترین کیفیت لوله و اتصالات PVC-U، و پلی اتیلن و با هدف تامین محصولات مورد نیاز بازار مصرف، به بهره برداری رسید.
از همان ابتدای تاسیس، عزم را بر تولید محصولات با کیفیت جزم نموده و در همین راستا به خرید ماشین آلات تولید، دانش فنی و تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با تکنولوژی روز جهان پرداخت.
این شرکت تلاش نموده با بکارگیری مدیریت علمی و استراتژیک، کادر مهندسی مجرب و متخصص، استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته و بکارگیری سیستم های مدرن کنترل کیفیت، ارائه محصول با کیفیت بالا و منطبق با استاندارد های جهانی، قیمت مناسب (رقابتی)، پذیرش سفارشات اختصاصی مشتریان و احترام به اصول مشتری مداری، رضایت کامل مصرف کنندگان را به دست آورد.
در حال حاضر این شرکت با توجه به خط تولید مدرن خود، امکان تولید محصولاتی با کیفیت مطلوب و تحویل به موقع به مصرف کننده را دارد.
شرکت ستاره پلیمر گلپایگان در تمام ساعات شبانه روز، علاوه بر نظارت و کنترل کیفیت تولیدات توسط مسئولین آزمایشگاه درون کارخانه و با اتکا و اطمینان به پشتوانه های بسیار مستحکم علمی-فنی-مدیریتی، کیفیت تولیدات خود را 100 درصد تضمین می نماید.

مدیریت دانش و خدمات

ما با بهره گیری از دانش کادر مهندسی و با هدف استفاده از دانش بمنظور درک فرایند تولید و دستیابی به اهداف سازمانی، موفق به کاهش زمان، هزینه و خطای انسانی شدیم

سیستم مدیریت کیفیت

تمامی تولیدات ما منطبق بر استاندارد های بین المللی بوده و تمام محصولات قبل از عرضه به بازار مورد آزمون قرار گرفته و تائیدیه استاندارد از آزمایشگاه دریافت می کنند.

طراحی و ماشین آلات

ماشین آلات-طراحی و ساخت قالب ها-کالیبراسیون

مواد اولیه و فرمولاسیون

مواد اولیه و افزودنی های مورد استفاده ما از مرغوب ترین مواد بازار بوده و فرمولاسیون اصلاح شده داریم

شمارنده ها

50+

تنوع محصولات

150+

نمایندگی فروش محصولات در سراسر ایران

1000+

مشارکت در اجرای پروژه ها

7

گواهینامه های استاندارد بین المللی
بالا